o Firmie

ALL 4 HOME Centrum Usług Budowlanych

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane głównie na terenie województwa małopolskiego jak i na terenie całej Polski.

Świadczymy kompleksowe usługi ogólnobudowlane budynków jedno i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zajmujemy się zarówno budową, remontami, renowacjami oraz wykończeniami wnętrz.
Rzetelność, profesjonalizm, terminowość i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy.

W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, chętnie korzystając z tych najnowocześniejszych.
Za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów,
przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

Nasi pracownicy posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną to osoby zaangażowane w swoją pracę, które posiadają umiejętności i kwalifikacje niezbędne do wykonywania zleceń budowlanych. Cykliczne uczestniczący w szkoleniach branżowych, znający najnowsze techniki i materiały.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.